צור קשר|תודות | אורית פנחסוב|מאמרים ועצות לסידור הבית|מעבר דירה|סידור משרד|סידור הבית|דף הבית

אודות אורית פנחסובלאחר שנות ניהול בתחומי משאבי אנוש ויעוץ ארגוני במהלך חופשת הלידה של בני הרביעי, עלתה בי המחשבה לעשות משהו אחר.  משהו שיתחבר אלי, ליכולות שלי ולאהבות שלי ושבו אוכל להגשים את עצמי וגם להיות אמא כמו שאני רוצה להיות.

מאז ומעולם אהבתי סדר ותמיד הייתי מאוד שיטתית ומאורגנת הן בחיי הפרטיים והן בתהליכי החשיבה שלי. מהתפקידים השונים שמילאתי בעבר למדתי על עצמי שאני נהנית לעזור לאנשים לעבור תהליך ולראות בסוף הדרך את התוצאה. מהחיבור הזה הגעתי להחלטה שאני רוצה  לעזור לאנשים להיפרד מהבלגן ולהכניס סדר לחייהם וכך הקמתי את "סדר חדש". 

כאימא, אני מודעת היטב לקושי לחלק את הזמן בין כולם וגם לשמור על הבית מסודר, ולכן אני שמחה לשתף מנסיוני ולעזור לאנשים לעשות סדר בבית או במשרד.  פעמים רבות לקוחותי מספרים לי שהבלגאן גורם להם לחוסר שקט פנימי, מהווה תזכורת מתמדת לאי עמידתם במשימות ומפריע להם להתארגן נכון ולהספיק לעשות את כל מה שהם רוצים. אחרים מספרים לי על הרצון לתת דוגמא טובה לילדים. אני יודעת שישנם רבים מאיתנו הרוצים לחיות בסביבה מסודרת אולם לא תמיד מצליחים למצוא לכך את הזמן והאנרגיה. כשמסדרים בשניים יש מחוייבות ואז זה קורה.

העבודה שלי מתחילה תמיד בהיכרות עם הלקוח, עם הצרכים שלו ועם ההרגלים והאילוצים כך שאוכל להתאים לו פתרון אותו יהיה לו קל לשמר לאורך זמן.  בשלב הבא אנחנו מגדירים מה היינו רוצים שיהיה בחלל/חדר שאנחנו רוצים לסדר ולאחר מכן אנו ניגשים לעבודה ומתחילים במיון משותף של הדברים.

 אני מאמינה שאנחנו עוברים תהליך במהלך מיון ופרידה מחפצים בו אנחנו שואלים את עצמנו שוב ושוב האם אנו באמת זקוקים להם הן פונקציונלית והן רגשית. ההחלטה היא תמיד בידי הלקוח והתפקיד שלי כאן הוא לסייע לו להגיע להחלטה בעזרת שאלות שאני שואלת אותו. מה שמנחה אותי הוא לשמור בחדר חפצים שמשרתים את המטרה שהוגדרה. במידה והחדר משמש כמחסן המטרה היא למיין את הדברים ולארגן אותם בצורה מסודרת כך שיהיה קל להתמצא ולהמשיך לשמור על הסדר גם בעתיד.

השלב האחרון בתהליך הוא הסידור מחדש של מה שאמור להישאר. המטרה החשובה ביותר עבורי הוא להתאים את הסדר החדש לאורח החיים ולאופיו של הלקוח ולכן כל הפתרונות שאני מציעה יהיו כאלו שהלקוח אכן יכול לעמוד בהם ולהמשיך לתחזק לאורך זמן.

לא פעם, לאחר שאנחנו מסיימים לסדר את החלל שהגדרנו הלקוח מתמלא באנרגיה וברצון להמשיך ולסדר אזורים נוספים בבית. במקרים כאלו אני מסייעת ומשאירה לו משימות אותן יוכל לבצע בעצמו – ובמידת הצורך – חוזרת לביקור נוסף. 

 

הנה מה שלקוחה אמרה עליי:
"היום הגיעה אליי בבוקר פיית הקסם. קוראים לה אורית פנחסוב והיא באה לסדר לנו את המרתף הידיע כחדר המשחקים.
פשוט לא להאמין כמה סבלנות, יצירתיות ומוטיבציית עבודה יש לבחורה הזו! גם לא נבהלה מהבלגן ומכמות הדברים, גם לא נחה לרגע וגם המרתף מסודר בצורה הגיונית,אין לנו יותר צעצועים באמצע הסלון והכי חשוב- הכל נראה מהמם!"


מזמינה אתכם לקרוא מה עוד אמרו עלי                                    
                                                                                                                                                                                                    
שלכם,
                                                                                                                                            אורית פנחסוב           


שאלות נפוצות
תמונות
האם את/ה טיפוס מסודר או מבולגן?
הכנת הבית לשיפוץ
סידור במתנה
מן התקשורת
מתנה חינם
טיפים לסידור הבית
תיוק ושמירת ניירת- מה לשמור ולכמה זמן?
דרושים

סידור הבית  מעבר דירה סידור משרד
©כל הזכויות שמורות לאורית פנחסוב
052-2674310 
orit@seder-hadash.co.il