אורית פנחסוב

מסדרת בתים, מעבירה דירות ומכניסה סדר לחיים.

לאחר הרבה שנות ניהול בתחומי משאבי אנוש ויעוץ ארגוני במהלך חופשת הלידה של בני הרביעי, עלתה בי המחשבה לעשות משהו אחר. משהו שיתחבר אלי, ליכולות שלי ולאהבות שלי ושבו אוכל להגשים את עצמי וגם להיות אמא כמו שאני רוצה להיות.

מאז ומעולם אהבתי סדר ותמיד הייתי מאוד שיטתית ומאורגנת הן בחיי הפרטיים והן בתהליכי החשיבה שלי. מהתפקידים השונים שמילאתי בעבר למדתי על עצמי שאני נהנית לעזור לאנשים לעבור תהליך ולראות בסוף הדרך את התוצאה. מהחיבור הזה הגעתי להחלטה שאני רוצה לעזור לאנשים להיפרד מהבלגן ולהכניס סדר לחייהם וכך הקמתי את "סדר חדש".

כאימא, אני מודעת היטב לקושי לחלק את הזמן בין כולם וגם לשמור על הבית מסודר, ולכן אני שמחה לשתף מנסיוני ולעזור לאנשים לעשות סדר בבית או במשרד. פעמים רבות לקוחותי מספרים לי שהבלגאן גורם להם לחוסר שקט פנימי, מהווה תזכורת מתמדת לאי עמידתם במשימות ומפריע להם להתארגן נכון ולהספיק לעשות את כל מה שהם רוצים. אחרים מספרים לי על הרצון לתת דוגמא טובה לילדים. אני יודעת שישנם רבים מאיתנו הרוצים לחיות בסביבה מסודרת אולם לא תמיד מצליחים למצוא לכך את הזמן והאנרגיה. כשמסדרים בשניים יש מחוייבות ואז זה קורה.

מעבר דירה לעומת זאת זה כבר משהו אחר. ההפתעה על פניהם של לקוחות כאשר כל הבית ארוז. או תחושת ההקלה והשמחה של לקוחות שפרקנו להם את כל הארגזים ,כל הארונות שלהם מסודרים , והכל במקום .
אין סיפוק גדול מזה שעשינו משהו טוב עבור אחרים בתקופה הכי לחוצה בחייהם .
ומעל הכל אני שמחה להוות מנוע עבור אנשים שרוצים להכניס סדר לחייהם, נהנית לשתף בידע והניסיון שלי, להניע אנשים להתמודד עם הבלגן ולאמץ שגרה של סדר.

כי אפשר להתנהל אחרת.