סידור הבית

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שבין ערימות הכביסה, הניירת ,הצעצועים והבלגאן מסתתר לו… הבית שלכם?
כמה פעמים דמיינתם איך אתם חוזרים הביתה והבית נראה כמו שהייתם רוצים שהוא יהיה: הבלגאן נעלם, לכל דבר יש מקום ויש תחושה של נקיון, של קלילות ושל אסתטיקה.
בית מסודר מקנה שקט נפשי ונינוחות ולאחר סידור הבית החיים שלכם יראו לכם אחרת: קלים יותר, נוחים יותר והרבה הרבה יותר רגועים.
אם אתם רוצים לחיות בבית מסודר אבל מתקשים למצוא את הזמן או האנרגיה הדרושים בשביל סידור הבית או אם אתם חולמים על התחלה חדשה שממנה כבר יהיה לכם יותר קל להמשיך ולשמור
אנחנו ב"סדר חדש" נוכל לעזור לכם בכך.

התקשרו והזמינו אותנו ובתוך כמה שעות נסדר ונארגן את הבית שלכם מחדש, בצורה שיטתית, נגישה ונוחה שאותה יהיה לכם קל להמשיך ולתחזק גם אחרי שאנחנו נעזוב.

רוצים לחזור הביתה לבית מסודר? התקשרו אלינו ונבוא לסדר- 052-2674310– אורית

אתם מכירים את התחושה שאתם נכנסים לחדר שלא הכרתם ונעים לכם להיות בו? ואיך זה אצלכם בבית – האם יש חדרים שיותר נעים לכם להיות בהם וחדרים שמהם אתם נמנעים?
לכל חדר בבית יש תפקיד משלו ולכל חדר יש את האופי שלו המשקף את דייריו, את טעמם ואת ההרגלים שלהם.
כאשר חדר מוצף בחפצים רבים שאינם מונחים במסודר הוא מייצר אצלנו תחושת כאוס, עומס ולחץ
שמפריעה לנו וגורמת לנו באופן שאינו תמיד מודע להרתע ממנו.

נוכל להחזיר לחדר את התחושה הנינוחה והחמה, לרענן את האווירה שבו ולהפוך אותו לחלל מזמין על ידי ארגון וסידור החפצים שבו מחדש בצורה אסתטית, נכונה ונוחה.

אז איך סידור בתים הופך חדר לכזה שכדאי שיהיה נעים להיות בו?

נתחיל במיון החפצים. עם השנים כולנו אוגרים חפצים ועם הזמן חלקם יוצאים מכלל שימוש או שפשוט אינם נחוצים לנו יותר. אנו נעזור לכם להחליט מאיזה מהפריטים כדאי להיפרד בכדי לפנות שטח אחסון יקר ולהקל על העומס שיוצר גודש החפצים.

לאחר מכן נארגן מחדש את החפצים שבחרתם להשאיר בהתאם לשימוש שאתם עושים בהם.
לכל פריט וחפץ בחדר יוגדר מקום ייעודי משלו.
בכדי שיהיה לכם קל ונוח להמשיך לשמור על הסדר בחדר, אנו נלמד מכם על ההרגלים שלכם ונתאים לכם, מתוך מה שכבר יש לכם בבית, פתרונות אחסון וארגון שיהיה לכם קל לשמר ולתחזק.

עם סיום ארגון החדר יתקבל מראה מסודר וקליל יותר וגם אם לא ידעתם להגיד קודם מה הפריע לכם
עכשיו יהיה לכם הרבה יותר נעים להיות שם.

מסיבות שונות סידור ארונות הינו לרוב המשימה הכי פחות אהובה עלינו. אולי זה הצורך להתמודד עם כך שחלק מהבגדים כבר אינם מתאימים לנו ואולי זה המחסור בפתרונות אחסון מספקים לפריטים קטנים כמו חגורות ולבנים שבגללו הארון אף פעם לא נראה באמת מסודר.
מה שבטוח -סידור ארונות בגדים היא אחת המשימות שאנו הכי אוהבים לדחות , להשאיר אותה "בארון" ולסגור אחריה טוב טוב את הדלת.
ואת המחיר אנחנו משלמים בעיקר בבוקר- כשאין זמן ואנחנו עומדים מול הארון ולמרות שהוא מלא עד אפס מקום אנחנו לא מוצאים מה ללבוש וכל בגד שאנחנו מוציאים נראה לנו פתאום לא מתאים, בלוי או לא אופנתי.

אנחנו ב"סדר חדש" נשמח לסייע לכם לבצע את המשימה הזו אחת ולתמיד – למיין את הבגדים, לקפלם ולאחסנם כראוי בהתאם לפתרונות האחסון הקיימים אצלכם כך שתוכלו פשוט לפתוח את ארון הבגדים ולהושיט מיד את היד לבגדים המתאימים לכם להיום.

איך עושים את זה?
קודם כל מיישמים את חוק ה-20/80 שאומר ש 80% מהזמן אנחנו לובשים 20% מהבגדים ולהפך.
כלומר חלק גדול מהבגדים שלנו כמעט או בכלל אינו נמצא בשימוש והוא רק יוצר עומס שמפריע לנו לראות את הבגדים שכן מתאימים.

ולכן… צריך לקבל כאן החלטות ולהוציא מן הארון את הבגדים שלא לבשנו תקופה ארוכה. זה לא קל, אנחנו יודעים, וכאן אנחנו יכולים מאוד לעזור בכך שנשאל אתכם שאלות שייגרמו לכם להסתכל על הדברים קצת אחרת. גם אם יש לכם בגדים שנושאים עבורכם זכרונות סנטימנטליים נמצא להם
פתרון – אפשר בהחלט לשמור את חלקם בקופסא מחוץ לארון הבגדים הרגיל.

אחרי שנסיים למיין נתחיל לסדר את הארון בצורה חכמה: נחליט אילו מהבגדים יהיו בתליה ואילו מקופלים ונמקם אותם לפי החלוקה הנכונה לכם (בגדים לבית, לעבודה וכדומה) ולפי תדירות השימוש – הבגדים בהם אתם משתמשים יותר יהיו יותר נגישים.
שנעשה הוא למצוא פתרונות אחסון, מתוך האביזרים שקיימים בבית שלכם (מגירות, סלסלות, קופסאות שקופות או ווים מיוחדים), לכל פריטי הלבוש הקטנים – לבנים, חגורות, עניבות וצעיפים.

בסיום תשארו עם ארון בגדים מסודר ועם תחושה שיש לכם אלי פחות בגדים אבל הרבה יותר מה ללבוש.
עוד משהו שיהיה לכם יותר ממנו עכשיו הוא מקום אחסון ועכשיו תוכלו, אם תרצו כמובן, למלא אותו בבגדים חדשים שתקנו

רובנו משתקעים בבית וחיים בו במשך שנים ועם הזמן, המשפחה גדלה והצרכים שלנו מהבית משתנים.
לעיתים נדרש לפנות חדר שהיה חדר עבודה או חדר אורחים לצורך הפיכתו לחדר ילדים לטובת תינוק שבדרך או לטובת ילד גדול שמועבר לחדר אחר. מקרה אחר הוא כשהילדים גדלים ועוזבים את הבית ואנו רוצים להפוך את חדריהם לחדרי עבודה או אירוח או להכשיר חדר מיוחד למשחקי הנכדים.

מה עושים עם כל הדברים שישנם בחדר? איך מחליטים ממה נפטרים ואיך מוצאים להם מקום אחסון אחר?
ואיך משתמשים ברהיטים ובחפצים שכבר יש לכם בבית כדי לארגן את החדר לייעודו החדש בקלות ובמהירות?

אם אתם מעוניינים לשנות את ייעודו של חדר בביתכם נוכל לסייע לכם לפנות אותו, למיין את החפצים שהיו בו, למצוא להם מקום ראוי יותר ולהכין את החדר למילוי מטרתו החדשה.

בשלב הראשון נגדיר ביחד אתכם את ייעודו של החדר, את מי הוא נועד לשמש ואילו דברים תרצו לאחסן בו.
לאחר מכן נתחיל למיין את הדברים הקיימים כעת בחדר ולבדוק באילו תוכלו להמשיך ולהשתמש ומאילו כדאי להיפרד.
ברוב המקרים נוכל להסב את הריהוט הקיים לשימוש חדש אולם לעיתים תפקידנו יהיה לעזור לכם לקבל החלטות אמיצות ולהשתחרר גם מחפצים שמישים וטובים אשר אינם משרתים אתכם עוד ומעכבים אתכם ביצירת השינוי שרציתם.

בסיום התהליך תקבלו חדר חדש מסודר המותאם בדיוק לצרכיכם הנוכחיים.

לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות מספרים